Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką Ochrony Danych.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies oraz ich usuwania w swojej przeglądarce.
X
Strona główna
Szukaj produktów Najnowsze produkty Nasze promocje Logowanie Rejestracja

Metamorfoza (Agnieszka Osak)

5200 zł
Metamorfoza
Metamorfoza
Metamorfoza
Metamorfoza
Metamorfoza
Numer pracy: 3982
Data wystawienia: 2017-02-14

Nie wiemy skąd, jak i kiedy się pojawia.
Jednak kiedy przybywa czujemy jak bierze nas do tańca. Prowadząc w swoim rytmie do melodii, której nie musimy znać ani rozumieć. Kiedy jednak zaczynamy to czuć , wszystko okazuje się jaśniejsze, piękniejsze, a barwy życia intensywniejsze. Pojawiają się prawdziwe kolory, w których można tańczyć i tańczyć . Oto i Metamorfoza.
Obraz Metamorfoza jest namalowany w dwóch technikach, połączonych ze złotem w różnych odcieniach. Promienie w ciągu dnia odbijają światło, cały czas błyszczą, mienią się i zmieniają. Kolory w rzeczywistości znacznie bardziej intensywne i piękne.
Obraz o formacie 80 x 80 cm, malowany farbami akrylowymi na płótnie. Werniksowany. Oprawiony w ramę. Sygnowany.
Na życzenie mogę przesłać zdjęcia obrazu wysokiej jakości.


Sprzedane

Obserwuj
Oblicz wysokość raty
Koszty wysyłki
Do Polski: 0.00 zł, za granicę: 0.00
 
Użyte materiały
PŁÓTNO
 
Kolory
FIOLETOWY
 
Tagi
ekspresyjny, kolorowy, nowoczesny, surrealizm, dynamiczny, koń, złoto, chmury, niebo, tęcza, głębia, jaskrawy, żywy, motyl, lew, skrzydła
 
Autor pracy
ZOBACZ PRACE
Agnieszka Osak
Podróż dookoła Świata
Galaxy
Agnieszka Osak
Agnieszka Osak Urodziła się w Dębicy w 1984 roku. Ukończyła studia artystyczne w Instytucie Sztuk Pięknych na Uniwersytecie Rzeszowskim. Dyplom z rzeźby w pracowni prof. Marii Góreckiej oraz Aktywne Studium Plastyczne Technik Teatralno - Filmowych w Warszawie. Ma na koncie wystawy indywidualne i zbiorowe. Przez lata tworzyła rzeźby, fotografie, scenografie, fantazyjne kostiumy, równocześnie malując. Dzięki tym działaniom, rozwijała swój warsztat artystyczny, poszukując nowych technik, zestawień oraz wchodząc coraz głębiej w świat wyobraźni i fantazji. Wierzy w to, że sztuka powinna być ucztą dla duszy, podaną w najpiękniejszy sposób. Kocha kolor, światło i piękno kreatywności. W swoich obrazach dzieli się tym co dla niej jest ważne. Jej własne odkrycia na temat życia wplata w fantazyjne historie. Tworzy z potrzeby piękna i uśmiecha się szeroko do każdej duszy która ma kontakt z jej bajką. Wierząc, że jest to magiczny moment kiedy jedna wyobraźnia spotyka się z drugą.

Wystawiamy rachunki.