Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką Ochrony Danych.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies oraz ich usuwania w swojej przeglądarce.
X
Strona główna
Szukaj produktów Najnowsze produkty Nasze promocje Logowanie Rejestracja

Latająca ryba - Exocoetidae (Rękami Stworzone)

1950 zł
Latająca ryba - Exocoetidae
Latająca ryba - Exocoetidae
Latająca ryba - Exocoetidae
Latająca ryba - Exocoetidae
Latająca ryba - Exocoetidae
Numer pracy: 2765
Data wystawienia: 2015-05-21

Srebrny naszyjnik zdobiony złotem i szklaną emalią w stylu plique ajour. Ta technika emalierska pozwala światłu przechodzić przez szkło na płetwach jak przez witraż. Plique ajour było najbardziej popularne w okresie secesji, a szczególnie lubił ją stosować w swoich dziełach sławny Rene Lalique.
To nie jest syrena - to latająca ryba: ze skrzelami oraz silnymi płetwami brzusznymi. Postać trzyma w ręce różowy szafir. Wykonana na podstawie szkicu sprzed paru lat.
Obroża wykonana jest z mosiądzu.
Wymiary wisiora: ok 6,5 cm x 10 cm, całkowita długość naszyjnika: ok 23,5 cm

Biżuteria pakowana jest w moje markowe srebrno - grafitowe pudełeczka, wyłożony białymi piórami i srebrnym materiałem dodatkowo ochraniającym wyrób w transporcie. Paczuszka związana jest lnianym sznurkiem. Na wszystkie moje wyroby daję 2 lata gwarancji.

Sprzedane

Obserwuj
Oblicz wysokość raty
Koszty wysyłki
Do Polski: 8.50 zł, za granicę: 16.00
 
Użyte materiały
MOSIĄDZ, SREBRO, SZAFIR, ZŁOTO
 
Kolory
BIAŁY, BŁĘKIT, CHABROWY, GRANAT, KOBALTOWY, NIEBIESKI, RÓŻOWY, SREBRNY, ZŁOTY
 
Tagi
syrena, secesja, art nouveau, latająca ryba, tamborska, rękami stworzone, rzeźba, biżuteria artystyczna, złoto, emalia, biżuteria emaliowana, szafir,
 
Autor pracy
ZOBACZ PRACE
Rękami Stworzone
Prometeusz pendrive srebro
Noski klonu - kolczyki
Rękami Stworzone
Nazywam się Iwona Tamborska i jestem właścicielką Rękami Stworzone. Wszystko, co tworzę, powstaje najpierw jako koncept w mojej głowie, a potem jest wytwarzane przez moje ręce. Praca sprawia mi przyjemność, która jest wyczuwalna w moich wyrobach. One odzwierciedlają mnie: są twórcze, pomysłowe, pełne skrajności, surowe choć dokładne, czasami kobiece i naturalne, a czasami męskie lecz z prymitywnym urokiem. Ale łączy je jedno: nie są po prostu biżuterią. Zawsze mają sens powstania. Tworzę łącząc ze sobą nowoczesne i tradycyjne techniki jubilerskie. II 2015 - zdobycie międzynarodowego certyfikatu instruktora jubilerskiej techniki glinek metali Art Clay Silver, patronat Aida Chemicals Japan I 2015 - Umieszczenie sylwetki i twórczości we Współczesnym Słowniku Złotników Polskich. XI 2014 - nagrodzenie przez Prezydenta Krakowa Stypendium Twórczym Miasta Krakowa IX 2014 - Wygrana w ogólnopolskim konkursie na projekt biżuterii kreatywnej Biżuteria MODEUS 2014 III 2014 - Samodzielna wystawa specjalna biżuterii Srebro-Organicznie w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie podczas największej giełdy Biżuterii i Minerałów w Polsce III 2014 - Wygrana w konkursie jubilerskim pt. Oscars magazynu Art Jewellery Magazine II 2014 - Zdobycie Viewer's Choice Award w międzynarodowym konkursie jubilerskim magazynu Metal Clay Today oraz publikacja pracy w magazynie VIII 2013 - Nagrodzenie znakiem jakości Polskie Rękodzieło/Polish Handmade - Znak Dobrego Rękodzieła i przyjęcie do grupy twórców PR/PH

Wystawiamy faktury vat.