Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką Ochrony Danych.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies oraz ich usuwania w swojej przeglądarce.
X
Strona główna
Szukaj produktów Najnowsze produkty Nasze promocje Logowanie Rejestracja

Narodziny gwiazd (TuttiArt)

1800 zł
Narodziny gwiazd
Narodziny gwiazd
Narodziny gwiazd
Narodziny gwiazd
Narodziny gwiazd
Numer pracy: 347
Data wystawienia: 2011-12-14

Naszyjnik i pierścień Narodziny gwiazd w kosmosie został wykonany ze srebra pr, 999 i 925 oraz z granatów i cyrkonii w kolorze czerwonego wina. Całość mocno oksydowana i polerowana. Praca była zgłoszona na tegoroczny konkurs Prezentacje odbywający się w czasie Targów jubilerskich Złoto, srebro, czas.
Medalion zawieszony jest na łańcuchu - srebrnej sieci, wewnątrz której znajdują się maleńkie kamienie granatu. Wykonałam ten komplet wg własnego projektu - a właściwie wg mojego sennego marzenia.
Symbolizuje narodziny gwiazd kosmosu. W mrocznych pieczarach wykluwają się niczym ze skorupy jaja, czerwone kamienie. Z tych małych kamyków będą kiedyś wielkie gwiazdy.
Praca unikatowa.
Wielkość medalionu: 4,3cm
Obwód naszyjnika : 52cm
Wielkość czapy pierścienia : 3,3x1,5cm
Wielkość obrączki pierścienia : nr 14

Sprzedane

Obserwuj
Oblicz wysokość raty
Koszty wysyłki
Do Polski: 15.00 zł, za granicę: 20.00
 
Użyte materiały
SREBRO
 
Kolory
SREBRNY
 
Tagi
komplet, naszyjnik, pierścień, granaty, art-clay
 
Autor pracy
ZOBACZ PRACE
TuttiArt
TuttiArt
Jestem artystą plastykiem wiecznie poszukującym i eksperymentującym w różnych dziedzinach sztuki. Ze sztuką i środowiskiem artystycznym związana jestem od najmłodszych lat. Zaczęła się od dziecięcych rysunków, potem było dorosłe malarstwo i poważna architektura, która przelała się przez moje ręce jako projekty wielkich domów i małych wnętrz. Teraz całkowicie jestem pochłonięta przez biżuterię artystyczną. Srebro i kamienie zawładnęły moją duszą i sercem. Tworzę te maleńkie cuda od kilku lat w różnych technikach, takich jak nowatorski Art-Clay ,tradycyjna jubilerska i odrobinę wire wrapping. Wszystkie moje prace w pojedynczych egzemplarzach są sygnowane i cechowane pod patronatem Związku Artystów Plastyków Polska Sztuka Użytkowa do którego należę. Jestem również certyfikowanym instruktorem projektowania biżuterii artystycznej w technice Art-Clay.W gronie zaprzyjaźnionych i uznanych projektantów, w warszawskiej pracowni prowadzę autorskie warsztaty biżuteryjne. Zapraszam serdecznie do mojej galerii TuttiArt - Barbara Krystosik.

Wystawiamy rachunki.