Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką Ochrony Danych.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies oraz ich usuwania w swojej przeglądarce.
X
Strona główna
Szukaj produktów Najnowsze produkty Nasze promocje Logowanie Rejestracja

Talerzyk ze ślimakiem (Katarzyna Oleszyńska)

177 zł
Talerzyk ze ślimakiem
Talerzyk ze ślimakiem
Talerzyk ze ślimakiem
Talerzyk ze ślimakiem
Numer pracy: 3887
Data wystawienia: 2017-01-10

Talerzyk ceramiczny wykonany ręcznie według autorskiego projektu z jasnej gliny. Szkliwiony szkliwem zielonym transparentnym, żeby widoczne było naturalne unerwienie liścia.
Elementem dekoracyjnym jest ślimak.

Wypał w temp 1060 st.,


Wymiar nieregularny:

długość - 33cm
szerokość - 29cm

Sprzedane

Obserwuj
Koszty wysyłki
Do Polski: 20.00 zł, za granicę: 56.00
 
Użyte materiały
CERAMIKA
 
Kolory
ZIELONY
 
Tagi
ceramika użytkowa, ceramika artystyczna, talerzyk ceramiczny, polska ceramika, pracownia Kajolika, Katarzyna Oleszyńska, oryginalna ceramika, oryginalny prezent, ceramika autorska
 
Autor pracy
ZOBACZ PRACE
Katarzyna Oleszyńska
Jajko kogucik
Wazonik ,,Retro
Katarzyna Oleszyńska
Katarzyna Oleszyńska (ur. 1964, Poznań). Z wykształcenia jestem złotnikiem oraz ceramikiem. W latach 2013-2015 studiowałam w Niepublicznej Artystycznej Policealnej Szkole Ceramiki 'Ceramiq' w Warszawie, gdzie w 2015 roku obroniłam pracę dyplomową pod kierownictwem mgr Anny Wszyndybył i otrzymałam tytuł zawodowy Artysty Plastyka w specjalności techniki rzeźbiarskie i formy użytkowe, specjalizacja - ceramika. Należę do Związku Ceramików Polskich. Mieszkam i prowadzę w Poznaniu pracownię 'Kajolika'. Zawsze fascynowało mnie rękodzieło artystyczne i sztuka tworzenia rzeczy niepowtarzalnych. Spełniam się w różnych dziedzinach sztuki. Lepię i rzeźbię w glinie, zajmuję się wykonywaniem biżuterii, do której tworzenia wykorzystuję nie tylko ceramikę, ale także kamienie szlachetne, filc, tkaniny, świeże kwiaty, metale a nawet makulaturę. Zajmuję się także ikonopisaniem. W swojej twórczości inspiruję się modą, naturą, malarstwem, sztuką minionych epok, jednak przede wszystkim moją własną wyobraźnią.

Wystawiamy rachunki.