Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką Ochrony Danych.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies oraz ich usuwania w swojej przeglądarce.
X
Strona główna
Szukaj produktów Najnowsze produkty Nasze promocje Logowanie Rejestracja

Zestaw do ,,Sushi 1 (Katarzyna Oleszyńska)

250 zł
Zestaw do ,,Sushi 1
Zestaw do ,,Sushi 1
Zestaw do ,,Sushi 1
Numer pracy: 3975
Data wystawienia: 2017-02-10

Zestaw do sushi w/g autorskiego projektu. Ręcznie wykonany z ceramiki szkliwionej i wypalanej w technice raku. Komplet zawiera talerzyk, podstawkę pod pałeczki oraz miseczkę do sosu. Forma odwzorowana na podstawie naturalnych liści słonecznika. Na powierzchni powstały warstwy metali w szczególności kobaltu i miedzi na skutek utlenienia się tlenków tych metali. Powstał ciekawy połyskujący efekt.

wymiary talerzyka i podstawki pod pałeczki dł. od 15-18 cm
średnica miseczki ok 9cm.

Sprzedane

Obserwuj
Koszty wysyłki
Do Polski: 25.00 zł, za granicę: 50.00
 
Użyte materiały
CERAMIKA
 
Kolory
MULTIKOLOR
 
Tagi
ceramika użytkowa, ceramika artystyczna, ceramika raku autorski projekt, zestaw do sushi, zestaw do sushi raku, zestaw do sushi w/g autorskiego projektu, rękodzieło, kajolika, na prezent,
 
Autor pracy
ZOBACZ PRACE
Katarzyna Oleszyńska
Bransoletka 1
Ikona św. Dominika
Katarzyna Oleszyńska
Katarzyna Oleszyńska (ur. 1964, Poznań). Z wykształcenia jestem złotnikiem oraz ceramikiem. W latach 2013-2015 studiowałam w Niepublicznej Artystycznej Policealnej Szkole Ceramiki 'Ceramiq' w Warszawie, gdzie w 2015 roku obroniłam pracę dyplomową pod kierownictwem mgr Anny Wszyndybył i otrzymałam tytuł zawodowy Artysty Plastyka w specjalności techniki rzeźbiarskie i formy użytkowe, specjalizacja - ceramika. Należę do Związku Ceramików Polskich. Mieszkam i prowadzę w Poznaniu pracownię 'Kajolika'. Zawsze fascynowało mnie rękodzieło artystyczne i sztuka tworzenia rzeczy niepowtarzalnych. Spełniam się w różnych dziedzinach sztuki. Lepię i rzeźbię w glinie, zajmuję się wykonywaniem biżuterii, do której tworzenia wykorzystuję nie tylko ceramikę, ale także kamienie szlachetne, filc, tkaniny, świeże kwiaty, metale a nawet makulaturę. Zajmuję się także ikonopisaniem. W swojej twórczości inspiruję się modą, naturą, malarstwem, sztuką minionych epok, jednak przede wszystkim moją własną wyobraźnią.

Wystawiamy rachunki.