Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityk± Ochrony Danych.
Możesz okre¶lić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies oraz ich usuwania w swojej przegl±darce.
X
Strona główna
Szukaj produktów Najnowsze produkty Nasze promocje Logowanie Rejestracja

Dwojaczek ,,Li¶cie w duecie (Katarzyna Oleszyńska)

193 zł
Dwojaczek ,,Li¶cie w duecie
Dwojaczek ,,Li¶cie w duecie
Dwojaczek ,,Li¶cie w duecie
Dwojaczek ,,Li¶cie w duecie
Dwojaczek ,,Li¶cie w duecie
Numer pracy: 3999
Data wystawienia: 2017-02-17

Dwojaczek z ceramicznych miseczek w formie li¶ci. Duecik ten uformowany z płata gliny ręcznie został poszkliwiony w kolorze zieleni z efektownym nakrapianiem. Nadaje się do celów spożywczych, do owoców, sosów lub słodyczy.

Polecam!!!

Sprzedane

Obserwuj
Koszty wysyłki
Do Polski: 20.00 zł, za granicę: 50.00
 
Użyte materiały
CERAMIKA
 
Kolory
ZIELONY
 
Tagi
ceramika artystyczna, ceramika użytkowa, dwojaczek z ceramiki. li¶cie w duecie, artysta plastyk, galeria kajolika, katarzyna oleszyńska, li¶cie ceramiczne, rękodzieło, handmade, ceramika na prezent, glina, miseczki w duecie, ceramiczne miseczki, duet cera, artysta plastyk, kajolika, katarzyna oleszyńska
 
Autor pracy
ZOBACZ PRACE
Katarzyna Oleszyńska
LAZUROWE LISTOWIE patera
Jajeczko ceramiczne
Katarzyna Oleszyńska
Katarzyna Oleszyńska (ur. 1964, Poznań). Z wykształcenia jestem złotnikiem oraz ceramikiem. W latach 2013-2015 studiowałam w Niepublicznej Artystycznej Policealnej Szkole Ceramiki 'Ceramiq' w Warszawie, gdzie w 2015 roku obroniłam pracę dyplomow± pod kierownictwem mgr Anny Wszyndybył i otrzymałam tytuł zawodowy Artysty Plastyka w specjalno¶ci techniki rzeĽbiarskie i formy użytkowe, specjalizacja - ceramika. Należę do Zwi±zku Ceramików Polskich. Mieszkam i prowadzę w Poznaniu pracownię 'Kajolika'. Zawsze fascynowało mnie rękodzieło artystyczne i sztuka tworzenia rzeczy niepowtarzalnych. Spełniam się w różnych dziedzinach sztuki. Lepię i rzeĽbię w glinie, zajmuję się wykonywaniem biżuterii, do której tworzenia wykorzystuję nie tylko ceramikę, ale także kamienie szlachetne, filc, tkaniny, ¶wieże kwiaty, metale a nawet makulaturę. Zajmuję się także ikonopisaniem. W swojej twórczo¶ci inspiruję się mod±, natur±, malarstwem, sztuk± minionych epok, jednak przede wszystkim moj± własn± wyobraĽni±.

Wystawiamy rachunki.