Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityk± Ochrony Danych.
Możesz okre¶lić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies oraz ich usuwania w swojej przegl±darce.
X
Strona główna
Szukaj produktów Najnowsze produkty Nasze promocje Logowanie Rejestracja

Miseczka ,,Odcisk Natury 1 (Katarzyna Oleszyńska)

100 zł
Miseczka ,,Odcisk Natury 1
Miseczka ,,Odcisk Natury 1
Miseczka ,,Odcisk Natury 1
Miseczka ,,Odcisk Natury 1
Miseczka ,,Odcisk Natury 1
Numer pracy: 4039
Data wystawienia: 2017-02-22

Miseczka ceramiczna z serii ,,Odcisk Natury. Jest to seria, która posiada fakturę li¶ci słonecznika, Cech± wspóln± tych naczyń jest szkliwo zielone z mas± niesfornych czarnych plamek, Dodatkowo użyte s± różne kolorowe szkliwa, pomarańczowe, odcienie innej zieleni, żółci... W tym przypadku wnętrze miseczki szkliwione jest w kolorze pomarańczowym efektowym, które lubi sobie ,,pokaprysić. Efektowne nieregularne kształty i piękne zdobienia nadaj± temu naczyniu artystycznego szlifu.
Każde naczynie jest wykonane ręcznie, poszczególne egzemplarze różni± się nieznacznie kolorystyk±, rozłożeniem wzorów, a nawet wymiarami. Można zestawiać ze sob± talerze, kubeczki, miseczki, sety do sushi.
Miseczka doskonała zarówno na ryż, sałatkę, jak i inne przek±ski.

wysoko¶ć ok 9cm
szeroko¶ć miseczki ok 14 cm

Sprzedane

Obserwuj
Koszty wysyłki
Do Polski: 25.00 zł, za granicę: 50.00
 
Użyte materiały
CERAMIKA
 
Kolory
POMARAŃCZOWY
 
Tagi
ceramika użytkowa, ceramika artystyczna, miseczka z ceramiki. ceramiczna miseczka, oryginalny prezent, rękodzieło, kajolika, katarzyna oleszyńska
 
Autor pracy
ZOBACZ PRACE
Katarzyna Oleszyńska
Naszyjnik ,,Laguna
KRÓLICZEK WIELKANOCNY
Katarzyna Oleszyńska
Katarzyna Oleszyńska (ur. 1964, Poznań). Z wykształcenia jestem złotnikiem oraz ceramikiem. W latach 2013-2015 studiowałam w Niepublicznej Artystycznej Policealnej Szkole Ceramiki 'Ceramiq' w Warszawie, gdzie w 2015 roku obroniłam pracę dyplomow± pod kierownictwem mgr Anny Wszyndybył i otrzymałam tytuł zawodowy Artysty Plastyka w specjalno¶ci techniki rzeĽbiarskie i formy użytkowe, specjalizacja - ceramika. Należę do Zwi±zku Ceramików Polskich. Mieszkam i prowadzę w Poznaniu pracownię 'Kajolika'. Zawsze fascynowało mnie rękodzieło artystyczne i sztuka tworzenia rzeczy niepowtarzalnych. Spełniam się w różnych dziedzinach sztuki. Lepię i rzeĽbię w glinie, zajmuję się wykonywaniem biżuterii, do której tworzenia wykorzystuję nie tylko ceramikę, ale także kamienie szlachetne, filc, tkaniny, ¶wieże kwiaty, metale a nawet makulaturę. Zajmuję się także ikonopisaniem. W swojej twórczo¶ci inspiruję się mod±, natur±, malarstwem, sztuk± minionych epok, jednak przede wszystkim moj± własn± wyobraĽni±.

Wystawiamy rachunki.