Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityk± Ochrony Danych.
Możesz okre¶lić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies oraz ich usuwania w swojej przegl±darce.
X
Strona główna
Szukaj produktów Najnowsze produkty Nasze promocje Logowanie Rejestracja

Podstawka po kadzidełko ,,Róża (Katarzyna Oleszyńska)

143 zł
Podstawka po kadzidełko ,,Róża
Podstawka po kadzidełko ,,Róża
Podstawka po kadzidełko ,,Róża
Podstawka po kadzidełko ,,Róża
Numer pracy: 4043
Data wystawienia: 2017-02-23

Podstawka pod kadzidełko w formie rózyczki wykonana w/g autorskiego projektu z ceramiki szkliwionej w technice raku.Pojedynczy egzemplarz!

Polecam na prezent.

Sprzedane

Obserwuj
Koszty wysyłki
Do Polski: 20.00 zł, za granicę: 50.00
 
Użyte materiały
CERAMIKA
 
Kolory
TURKUSOWY
 
Tagi
ceramika użytkowa, ceramika użytkowa raku, ceramika artystyczna raku, ceramika artystyczna, ceramika autorska, ceramika autorska raku, podstawka pod kadzidełko z ceramiki, podstawka do kadzidełka z ceramiki raku, rękodzieło, handmade
 
Autor pracy
ZOBACZ PRACE
Katarzyna Oleszyńska
KOGUT KRÓLEWSKI z ceramiki
TANGO DE FUEGO
Katarzyna Oleszyńska
Katarzyna Oleszyńska (ur. 1964, Poznań). Z wykształcenia jestem złotnikiem oraz ceramikiem. W latach 2013-2015 studiowałam w Niepublicznej Artystycznej Policealnej Szkole Ceramiki 'Ceramiq' w Warszawie, gdzie w 2015 roku obroniłam pracę dyplomow± pod kierownictwem mgr Anny Wszyndybył i otrzymałam tytuł zawodowy Artysty Plastyka w specjalno¶ci techniki rzeĽbiarskie i formy użytkowe, specjalizacja - ceramika. Należę do Zwi±zku Ceramików Polskich. Mieszkam i prowadzę w Poznaniu pracownię 'Kajolika'. Zawsze fascynowało mnie rękodzieło artystyczne i sztuka tworzenia rzeczy niepowtarzalnych. Spełniam się w różnych dziedzinach sztuki. Lepię i rzeĽbię w glinie, zajmuję się wykonywaniem biżuterii, do której tworzenia wykorzystuję nie tylko ceramikę, ale także kamienie szlachetne, filc, tkaniny, ¶wieże kwiaty, metale a nawet makulaturę. Zajmuję się także ikonopisaniem. W swojej twórczo¶ci inspiruję się mod±, natur±, malarstwem, sztuk± minionych epok, jednak przede wszystkim moj± własn± wyobraĽni±.

Wystawiamy rachunki.