Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką Ochrony Danych.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies oraz ich usuwania w swojej przeglądarce.
X
Strona główna
Szukaj produktów Najnowsze produkty Nasze promocje Logowanie Rejestracja

Króliczek ,,Bunny (Katarzyna Oleszyńska)

186 zł
Króliczek ,,Bunny
Króliczek ,,Bunny
Króliczek ,,Bunny
Króliczek ,,Bunny
Króliczek ,,Bunny
Numer pracy: 4118
Data wystawienia: 2017-03-15

Ceramiczny króliczek na wielkanocny stół. Wykonany ręcznie z gliny/ nie odlewany z formy/, pusty w środku. Wypalany w temp. 1060 st. . Możliwość zamówienia dowolnej ilości, w różnych rozmiarach i kolorach.


Wymiary:

wysokość ok. 17 cm

Sprzedane

Obserwuj
Koszty wysyłki
Do Polski: 20.00 zł, za granicę: 50.00
 
Użyte materiały
CERAMIKA
 
Kolory
SZARY
 
Tagi
ceramika artystyczna, królik z ceramiki, ceramiczny króliczek, wielkanocny, króliczek, wielkanocna dekoracja, jajko wielkanocne królik. kajolika, katarzyna oleszyńska,
 
Autor pracy
ZOBACZ PRACE
Katarzyna Oleszyńska
ŻABI STAW kubek
RUDOLF filiżanka z ceramiki
Katarzyna Oleszyńska
Katarzyna Oleszyńska (ur. 1964, Poznań). Z wykształcenia jestem złotnikiem oraz ceramikiem. W latach 2013-2015 studiowałam w Niepublicznej Artystycznej Policealnej Szkole Ceramiki 'Ceramiq' w Warszawie, gdzie w 2015 roku obroniłam pracę dyplomową pod kierownictwem mgr Anny Wszyndybył i otrzymałam tytuł zawodowy Artysty Plastyka w specjalności techniki rzeźbiarskie i formy użytkowe, specjalizacja - ceramika. Należę do Związku Ceramików Polskich. Mieszkam i prowadzę w Poznaniu pracownię 'Kajolika'. Zawsze fascynowało mnie rękodzieło artystyczne i sztuka tworzenia rzeczy niepowtarzalnych. Spełniam się w różnych dziedzinach sztuki. Lepię i rzeźbię w glinie, zajmuję się wykonywaniem biżuterii, do której tworzenia wykorzystuję nie tylko ceramikę, ale także kamienie szlachetne, filc, tkaniny, świeże kwiaty, metale a nawet makulaturę. Zajmuję się także ikonopisaniem. W swojej twórczości inspiruję się modą, naturą, malarstwem, sztuką minionych epok, jednak przede wszystkim moją własną wyobraźnią.

Wystawiamy rachunki.