Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką Ochrony Danych.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies oraz ich usuwania w swojej przeglądarce.
X
Strona główna
Szukaj produktów Najnowsze produkty Nasze promocje Logowanie Rejestracja

Króliczek ,,Bunny (Katarzyna Oleszyńska)

186 zł
Króliczek ,,Bunny
Króliczek ,,Bunny
Króliczek ,,Bunny
Króliczek ,,Bunny
Króliczek ,,Bunny
Numer pracy: 4118
Data wystawienia: 2017-03-15

Ceramiczny króliczek na wielkanocny stół. Wykonany ręcznie z gliny/ nie odlewany z formy/, pusty w środku. Wypalany w temp. 1060 st. . Możliwość zamówienia dowolnej ilości, w różnych rozmiarach i kolorach.


Wymiary:

wysokość ok. 17 cm

Sprzedane

Obserwuj
Koszty wysyłki
Do Polski: 20.00 zł, za granicę: 50.00
 
Użyte materiały
CERAMIKA
 
Kolory
SZARY
 
Tagi
ceramika artystyczna, królik z ceramiki, ceramiczny króliczek, wielkanocny, króliczek, wielkanocna dekoracja, jajko wielkanocne królik. kajolika, katarzyna oleszyńska,
 
Autor pracy
ZOBACZ PRACE
Katarzyna Oleszyńska
Ikona św. Dominika
LIBELLULA patera ważka
Katarzyna Oleszyńska
Katarzyna Oleszyńska (ur. 1964, Poznań). Z wykształcenia jestem złotnikiem oraz ceramikiem. W latach 2013-2015 studiowałam w Niepublicznej Artystycznej Policealnej Szkole Ceramiki 'Ceramiq' w Warszawie, gdzie w 2015 roku obroniłam pracę dyplomową pod kierownictwem mgr Anny Wszyndybył i otrzymałam tytuł zawodowy Artysty Plastyka w specjalności techniki rzeźbiarskie i formy użytkowe, specjalizacja - ceramika. Należę do Związku Ceramików Polskich. Mieszkam i prowadzę w Poznaniu pracownię 'Kajolika'. Zawsze fascynowało mnie rękodzieło artystyczne i sztuka tworzenia rzeczy niepowtarzalnych. Spełniam się w różnych dziedzinach sztuki. Lepię i rzeźbię w glinie, zajmuję się wykonywaniem biżuterii, do której tworzenia wykorzystuję nie tylko ceramikę, ale także kamienie szlachetne, filc, tkaniny, świeże kwiaty, metale a nawet makulaturę. Zajmuję się także ikonopisaniem. W swojej twórczości inspiruję się modą, naturą, malarstwem, sztuką minionych epok, jednak przede wszystkim moją własną wyobraźnią.

Wystawiamy rachunki.