Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką Ochrony Danych.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies oraz ich usuwania w swojej przeglądarce.
X
Strona główna
Szukaj produktów Najnowsze produkty Nasze promocje Logowanie Rejestracja

Mandala Muzyczna II (Teresa Pawłowska)

1000 zł
Mandala Muzyczna II
Numer pracy: 62
Data wystawienia: 2011-06-23

mandala muzyczna II
wymiar: 50x50 (+ rama)

Mandala (okrąg) – w religiach indyjskich geometryczny diagram, symbol Kosmosu, w którego centrum znajduje się istota boska. Stanowi ona rytualny instrument służący do medytacji. Mandale zachodu, wprowadzone przez C.G. Junga, pełnią funkcje terapeutyczne. Tu każdy symbol, barwa i kształt stanowią zakodowaną treść podświadomą, którą łatwo można wydobyć na powierzchnię świadomości dzięki interpretacji symboli wpisywanych w okręg mandali.
W moich obrazach wykorzystuję formę mandali w sposób indywidualny, nie odwołując się do religii wschodu. Jej działanie oparte jest na określonej symbolice, dostosowanej do adresata mandali, celu jej tworzenia a związane jest z energią wybranych znaków runicznych.

Jeśli chcesz zamówić swoją osobistą mandalę - prześlij mi wiadomość.
(Możliwość wysyłania wiadomości otrzymasz po zalogowaniu)

Sprzedane

Obserwuj
Oblicz wysokość raty
Koszty wysyłki
Do Polski: 20.00 zł, za granicę: 90.00
 
Użyte materiały
PŁÓTNO
 
Kolory
BEŻOWY, NIEBIESKI, SREBRNY, ŻÓŁTY
 
Tagi
Teresa, Pawłowska, mandala
 
Autor pracy
ZOBACZ PRACE
Teresa Pawłowska
Teresa Pawłowska
Jestem absolwentką Wydziału Artystyczno-Pedagogicznego UŚ w Katowicach - Filia w Cieszynie. Przez wiele lat jako pedagog uczyłam plastyki w szkołach, oraz realizowałam różne projekty z dziedziny kultury i sztuki w środowisku młodzieżowym. Byłam też organizatorem wielu wystaw twórców profesjonalnych oraz spektakli teatralnych i koncertów. Realizuję się w szeroko rozumianym malarstwie oraz projektowaniu graficznym. Ostatnio łączę sztukę z magią - tworząc autorskie mandale, np. z zastosowaniem znaków runicznych. Uczestniczyłam w licznych plenerach malarskich - także międzynarodowych. Moje prace prezentowano na 36 wystawach zbiorowych oraz 10 indywidualnych. Będąc członkiem Związku Polskich Artystów Plastyków (Okręg Gliwice - Zabrze) nadal aktywnie uczestniczę w życiu artystycznym. A jak nie maluję, to piszę wiersze. Zapraszam do obejrzenia moich obrazów.

Wystawiamy rachunki.