Polityka cookies   
Kontakt z nami - zdjęcie nagłówkowe

Kontakt z nami


Dla Klientów:

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych dzieł sztuki, ich transportu lub usługi oprawy obrazów, chętnie na nie odpowiemy. Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem poprzez wypełnienie formularza kontaktowego poniżej lub wysłanie wiadomości e-mail na nasz adres kontaktowy.

Poszukujesz wymarzonego obrazu, a może urządzasz nowy dom, w którym chciałabyś/chciałbyś obcować ze Sztuką? Pragniesz powiększyć swoją kolekcję, lub chcesz zainwestować pieniądze, by nie traciły na wartości? A może jesteś na etapie sprzedaży Swej kolekcji? Jesteśmy by spełniać Twoje potrzeby i marzenia. W celu uzyskania szybkiej odpowiedzi, prosimy o kontakt  telefoniczny. 

Dla Artystów:

Artysto - nie wiesz jak pokierować swoją karierą, a może poszykujesz nowego medium dla prezentacji swoich dzieł?

Jesteśmy zawsze otwarci na nowe współprace z artystami i chętnie wysłuchamy Twoich propozycji. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami, zapraszamy do kontaktu poprzez wypełnienie formularza kontaktowego poniżej lub wysłanie wiadomości e-mail na nasz adres kontaktowy.

W swojej działalności skupiamy się na promocji artystów i ich dzieł. W ramach współpracy możemy zaoferować Ci szereg możliwości, takich jak wystawy, prezentacje, a także sprzedaż Twoich dzieł poprzez naszą platformę internetową, sprzedaż aukcyjną oraz w galerii stacjonarnej.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, chętnie przedstawimy Ci szczegóły naszej propozycji i odpowiemy na Twoje pytania. Czekamy na kontakt i na możliwość nawiązania owocnej współpracy!

Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego: 

 MGN Group
 Słowiańska 2
 59-100 Polkowice
 +48 724 890 269
 kontakt@cavaletto.pl
 Art Gallery Cavaletto
 Obrońcow Pokoju 3
 58-540 Karpacz
 +48 605 240 157
 kontakt@cavaletto.pl

Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz!


  Wyślij kopię wiadomości do mnie
  Akceptuję Regulamin  
Copyright © 2023 MGN Group. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie Ambicode dla MGN Group.