Polityka cookies   
Partnerzy - zdjęcie nagłówkowe

Partnerzy


W naszej pracy nie ograniczamy się tylko do działalności galerii malarstwa.
Współpracujemy również z wieloma partnerami, którzy dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu zwiększają nasze możliwości.

Wspólnie z naszymi partnerami organizujemy aukcje sztuki oraz wystawy tematyczne, które przyciągają zarówno kolekcjonerów, jak i osoby zainteresowane sztuką.
Nasi partnerzy to również eksperci w swych dziedzinach - zarówno w hotelarstwie, branży winiarskiej, browarniczej jak i wydawniczej,
a także w dziedzinie ramowania i konserwacji dzieł sztuki,
co pozwala nam zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę i najlepszą jakość usług.

Dlatego też, w Cavaletto.pl jesteśmy dumni z naszych partnerów, którzy wspólnie z nami pracują nad tworzeniem przestrzeni,
w której sztuka może cieszyć oko i dostarczać niezapomnianych wrażeń.

Otaczamy się ludźmi pełnymi pasji, dlatego też zapraszamy w miejsca, gdzie każdy odnajdzie coś wyjątkowego dla siebie.

Cieszymy się, że trafiamy na Takie Osoby jak nasi Partnerzy,
a w szczególności nasz Mentor i Mecenas Sztuki p. Janusz Zalewski!
 
Zapraszamy!
Do zobaczenia w Karkonoskiej galerii sztuki Cavaletto!

Sandra Spa

Sandra SPA w Karpaczu, to miejsce gdzie każdy odnajdzie coś wyjątkowego dla siebie. Hotel SPA w górach to nie tylko komfortowe pokoje i apartamenty, ale też kompleks wypoczynkowy i odnowa biologiczna.

Mamy nadzieję, że po zapoznaniu się z bardzo bogatą ofertą pobytów wczasowych i odnowy biologicznej,  zdecydujecie się na odwiedzenie kompleksu wypoczynkowego Sandra SPA w Karpaczu. Wielkość obiektu pozwala na uczynienie go wszechstronnym, a jednocześnie bardzo komfortowym. Bliskość centrum Karpacza, a zarazem cisza i spokój oraz wspaniałe widoki to dodatkowe walory. Hotel SPA w górach to doskonałe miejsce na pełen relaks, odnowę biologiczną i regenerację sił. Do zobaczenia w Sandra SPA oraz galerii Cavaletto!

Browar Miedzianka

Małym browar leżącym na skraju Rudaw Janowickich nad przepiękną doliną Bobru. Z tarasu możecie podziwiać widok na wyjątkowe góry Sokole, góry Izerskie, Krainę Wygasłych Wulkanów czyli góry Kaczawskie, Karkonosze z Królową Śnieżką i Dolinę Pałaców i Ogrodów w Kotlinie Jeleniogórskiej.

Magię tego miejsca dopełni Wam autorskie piwo rzemieślicze wytwarzane na miejscu oraz dania kuchni.

Dla tych którzy chcieliby poznać głębiej okolicę i potrzebują więcej czasu Browar dysponuje czterema pokojami noclegowymi dla 8-10 osób.


Winnica Agat

Zapraszamy Państwa do spędzenia wspaniałych chwil w winnicy i agroturystyce Agat w Sokołowcu. Agat wyraża pasję do wina, minerałów, a przede wszystkim do miejsc przyjaznych dobrym ludziom.
To wspaniałe miejsce pełne zabytków, pięknych krajobrazów i wspaniałych historii.

LuxArtis

Lux Artis (łac. Swiatto Sztuki) to działajace od 2015 roku wydawnictwo artystyczne załozone w Legnicy. Nie jesteśmy tylko wydawnictwem. Chcemy promować sztukę w taki sposób, aby trafiła ona do każdego. Zawsze chcieliśmy stworzyć coć co będzie łączyło pasję z pracą, a w dodatku działać będzie dla jakiejś większej idei. Naszą, jest wspieranie twórców, kreatorów i mistrzów, którzy swoim rzemiosłem przenoszą nas do innych światów, do krain bezkresu wyobraźni. Wiele razy zmagamy sie z pytaniem o to, dlaczego sztuka jest spychana przez człowieka na drugi plan, dlaczego z góry zostaje ona spisana na niezrozumienie. Spełniamy swoje marzenia dążąc do tego, aby stała sie ona powszechnością rzucając na nią nasze swiatło.
Copyright © 2023 MGN Group. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie Ambicode dla MGN Group.