Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką Ochrony Danych.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies oraz ich usuwania w swojej przeglądarce.
X
Strona główna
Szukaj produktów Najnowsze produkty Nasze promocje Logowanie Rejestracja
ZOBACZ WIECEJ
Wiola Gaszka
Wioleta Hajcz
Agnieszka Szul
Anapt
Katarzyna Mościńska
Graszka Paulska
Jarosław Jaśnikowski
Sylwia Kalinowska
Pracownia Alter Design
ZOBACZ PRACE
Agnieszka Wencka
Black
Agnieszka Wencka
Urodziłam się w 1978 roku. Malarstwo fascynuje mnie od kiedy pamiętam. W swoich obrazach lubię połączenie rzeczywistości i nierealistycznych form, zestawienie ze sobą delikatnych, dokładnych elementów i dynamicznych obszarów. Lubię jak na obrazie czuć farbę i widać pracę pędzla czyli teksturę, poszczególne pociagnięcia, rozmycia. Często przedstawiam kombinację nierzeczywistych form, czasami zak...
 
Bony prezentowe
Nie potrafisz zdecydować się na konkretny produkt, ale zależy Ci na wyjątkowym prezencie? Idealnym rozwiązaniem są nasze bony prezentowe. Bon wysyłamy do Ciebie w formie elektronicznej od razu po otrzymaniu wpłaty. Możesz wydrukować go lub przesłać dalej drogš mailową do obdarowanej osoby. Bony można wykorzystać w dowolnym momencie w ciągu 12 miesięcy od daty ich zakupu.
 
Polecane produkty
ZOBACZ WSZYSTKIE
jesienny dzień
2080 zł
ptasie pogaduszki
twój sen wskaże ci drogę
w słońcu południa
wewnętrzny spokó
cynobrowy obłęd
wyborcy-czyli czekając na cuda
Nasz nowości
ZOBACZ WSZYSTKIE
portret xxxix
jakub i anioł
idę do booza
sycylia do kwadratu
lady in raku
niepamięć
Galeria sztuki cavaletto.pl jest portalem oferującym rękodzieła polskich artystów. W bogatych zasobach naszej galerii sztuki, znajdziecie Państwo galerię malarstwa podzieloną na rozmaite techniki wykonania, fotografię, grafiki, ceramikę, rzeźbę, wyroby ze szkła, autorską biżuterię a nawet akcesoria plastyczne. Nasza galeria sztuki oprócz sprzedaży dzieł, promuje artystów. Dokonując zakupów w naszej galerii, macie Państwo pewność, że kupujecie dzieło, które jest niepowtarzalne, ręcznie wykonane, jedyne w swoim rodzaju. Oprócz internetowej galerii zapraszamy do naszej siedziby w Polkowicach, gdzie możecie Państwo obejrzeć w rzeczywistości część naszej galerii sztuki.